wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

Studio J -  NIERUCHOMOŚCI

85-098 Bydgoszcz ul. Piotrowskiego 20/3

Tel.  –   048- 602 53 20 72

e-mail -  nieruchomosci@studioj.com.pl

 

O firmie
A | A | A

Oferta  nasze j firmy ... 

Studio J  zajmuje się trzema filarami obsługi - NIERUCHOMOŚCI,  BUDOWNICTWO, PROJEKTOWANIE   

W zakresie działalności dotyczącej Nieruchomości zajmujemy się następującymi dziedzinami  :

 Nieruchomości pośrednictwo :

Gwarantujemy fachowe pośrednictwo w nieruchomościach oparte o racjonalne zasady wolnorynkowej maksymalizacji zysków klienta z poszanowaniem przepisów prawa i zachowaniem zasad etyki zawodowej, kierowaną przez mgr Justynę Janowską -Napierała  pośrednika w obrocie nieruchomościami - licencja Nr 14479.

Również w tej dziedzinie możemy się pochwalić wieloma sukcesami i sporą grupą zadowolonych klientów. W dzisiejszych czasach pośrednictwo w nieruchomościach stanowi dziedzinę wysoce specjalistyczną, w której warto postawić na profesjonalizm i wyniki poświadczone widocznymi efektami oraz pozytywnymi opiniami. Z uwagi na trudny czas dla osób starających się dobrze sprzedać dom lub mieszkanie, tym cenniejsza jest fachowa pomoc. Ze swojej strony zawsze stawiamy na działania prowadzące do uzyskania konkretnych efektów. W końcu gramy w jednej drużynie, a pośrednictwo w nieruchomościach to praca nad wspólnym celem.

Sprzedaż mieszkań zrealizowanych pod klucz :

Posiadając  wieloletnie doświadczenie Projektanta wnętrz oraz jednocześnie realizując wiele obiektów  publicznych oraz mieszkalnych zauważyliśmy potrzebę przedstawienia klientowi gotowego produktu – Zrealizowanego gotowego mieszkania z instalacjami, osprzętem i meblami w nowoczesnej i prostej stylistyce.

Jest to oferta dla klienta który chce mieszkać w komfortowo wykończonym mieszkaniu bez konieczności prowadzenia prac przez siebie modernizacji.

Standardem jest zmiana aranżacji wnętrz, wykonanie kompleksowej przebudowy instalacji elektrycznych, W-K, wymianę grzejników, nowe osprzęty oraz wykonanie elementów zabudów ozdobnych, oświetlenia i mebli kuchennych i wbudowanych. Daje to nam pewność końcowego wysokiego efektu i zadowolenia klienta.

Nasze obiekty charakteryzują się profesjonalizmem na każdym etapie prac od projektu, uzgodnień administracyjnych po kompleksową realizację przez własną ekipę wykonawców dając przy ostatecznej sprzedaży roczną gwarancję.

Mamy w swojej ofercie wiele przykładów zrealizowanych mieszkań którą możemy przedstawić klientowi w naszej firmie. 

Przygotowanie mieszkań do wynajmu i sprzedaży    :

W oparciu o doświadczenia wynikające z obserwacji rynku Nieruchomości zauważyliśmy, że sprzedaż lub wynajem w dużym stopniu uzależniona jest od tego jak pokażemy lokal potencjalnemu  klientowi. Dlatego przygotowaliśmy ofertę polegającą na kompleksowym przygotowaniu mieszkań, domów i obiektów użytkowych dla podniesienia wartości sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

W usłudze tej przygotowujemy klientowi w oparciu o umowę Pośrednictwa na wyłączność profesjonalny projekt wystroju wnętrza z wizualizacją 3D pokazujący możliwości i potencjał aranżacyjny obiektu. Realizujemy pełną sesję fotograficzną z realizacją dekoracji, upiększenia i wyposażenia. Firma nasza przygotowuje kosztorys wykonania niezbędnych prac oraz po akceptacji realizację prac przez własną ekipę pod klucz lub do uzgodnionego wyznaczonego etapu.

Firma kierowana jest przez architekta mgr Jacka Napierałę oraz mgr Justynę Napierała  pośrednika w obrocie nieruchomościami - licencja Nr 14479.

 

 

 

 


Pozostałe tematy

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony